Uczestnicy projektu
Zasób Bałtyckiej Biblioteki Cyfrowej tworzony jest od dnia 8 grudnia 2008 r.
Uczestnicy-Założyciel:
1. Miejska Biblioteka Publiczna
ul. Grodzka 3,
76-200 Słupsk
tel. +48 59 842 72 01
2. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada Korzeniowskiego
Targ Rakowy 5/6
80-806 Gdańsk,
centrala tel. 58 301-48-11 do 14
Uczestnicy:
3. Archiwum Państwowe w Koszalinie
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2,
75-950 Koszalin
Archiwum Państwowe w Koszalinie Oddział w Słupsku
ul. Witolda Lutosławskiego 17,
76-200 Słupsk
4. Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku
ul. Dominikańska 5/9,
76-200 Słupsk
5. Muzeum w Koszalinie
ul. Młyńska 37-39,
75-420 Koszalin
6. Państwowy Teatr Lalki TĘCZA
ul. Waryńskiego 2,
76-200 Słupsk
7. Zamek Książąt Pomorskich - Muzeum w Darłowie
ul. Zamkowa 4,
76-150 Darłowo
8. Agencja Reklamowo-Wydawnicza Moje Miasto
ul. Wierzbowa 4,
76-200 Słupsk
9. Wydawnictwo AG MEDIA
ul. Armii Krajowej 38
76-200 Słupsk
10. Słupskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne
ul. Jaracza 6,
76-200 Słupsk
11. Fundacja na rzecz rozwoju społeczno-kulturalnego i promocji Ziemi Słupskiej, Zaborów i Gochów NAJI GOCHË
ul. Anny Gryfitki 5/4,
76-200 Słupsk
12. Wydawnictwo AUH FOTECH
ul. Sienkiewicza 1/2
76-200 Słupsk
13. Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie
ul. Straganiarska 20-23
80-837 GDAŃSK
14. Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo
ul. Drzewiarza 2
84-241 Gościcino
15. Muzeum Regionalne w Szczecinku
ul. Szkolna 1
78-400 Szczecinek
16. Polskie Towarzystwo Numizmatyczne
Oddział w Słupsku
17. Polska Press Koszalin
ul. Mickiewicza 25
75-004 Koszalin
18. Zaborskie Towarzystwo Naukowe
89-632 Brusy
ul. Dworcowa 18
19. Pomorska Fundacja Pamięci Gryfitów
76-200 Słupsk
ul. Braci Gierymskich 1
20. Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy
76-251 Kobylnica
ul. Wodna 20/4
76-200 Słupsk
ul. Braci Gierymskich 1
22. Akademia Pomorska w Słupsku
76-200 Słupsk
ul. Arciszewskiego 22A
23. Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych
76-200 Słupsk
ul. Szarych Szeregów 14
24. Centrum Kultury Gminy Ustka
ul. Darłowska 3b
76-270 Ustka
25. Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia
80-767 Gdańsk
ul. Jaskółcza 1
26. Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej
ul. Partyzantów 31a
76-200 Słupsk
27. Centrum Kultury Powiatu Słupskiego
ul. Janusza Korczaka 1
76-231 Damnica
28. Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Szczecinie
ul. Św. Wojciecha 13
70-410 Szczecin
29. Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy
ul. Witosa 13
76-231 Damnica
ul. Płocka 13
01-231 Warszawa
31 Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku
ul. Poniatowskiego 4a
76-200 Słupsk
32. Towarzystwo Przyjaciół Ustki
ul. Marynarki Polskiej 62 A
76-270 Ustka
33. Rada Regionalna Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Słupsku
ul. Garncarska 4
76-200 Słupsk
34. V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta
ul. Deotymy 15a
76-200 Słupsk
ul. Bauera 14
76-200 Słupsk
36. Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Wybickiego
ul. Obrońców Westerplatte 16,
Sopot
37. Galeria Bursztynowa Narcyz Kalski
ul. Tuwima 9
76-200 Słupsk
38. Opactwo Benedyktynek w Żarnowcu
ul. Klasztorna 1
84-110 Żarnowiec
39. Muzeum Sopotu
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 8
81-724 Sopot